Jest lekarzem dentystą, specjalistą stomatologii dziecięcej, dla którego wykonywany zawód jest jednocześnie pasją. Pracę zawodową łączy z realizacją ambicji naukowych. Od 2010 roku Kieruje Kliniką Stomatologiczną, której jest współwłaścicielem. Specjalizuje się w leczeniu dzieci, młodzieży  pacjentów po urazach zębów.

Jest współzałożycielem i prezesem Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej (PASD). W 2016 roku uzyskał, tytuł Fellow of the International Association of Dental Traumatology (FIADT). Jest jednym z dyrektorów Międzynarodowego Stowarzyszenia Traumatologii Stomatologicznej (IADT) (2020-2024). Od 20222 roku jest skarbnikiem Europejskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej. Jestem autorem i współautorem publikacji, prowadzi wykłady i szkolenia ze stomatologii dziecięcej i traumatologii zębów.

Jestem członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej (PASD), Europejskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej (EAPD), Międzynarodowego Towarzystwa Stomatologów Dziecięcych (IAPD), Międzynarodowego Stowarzyszenia Traumatologii Stomatologicznej (IADT), Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego (ESE).

Dodaj komentarz

pl_PLPL_PL